Seriály a filmy

13. listopadu 2014 22:00

Petra Kloidová

Dvojí život Arnolda Schwarzeneggera - jeho služka nosila manželčiny šaty

Jaké to je žít s obrovským tajemstvím ví kalifornský guvernér a hollywoodská hvězda. Ten žil v domě se svým levobočkem, aniž by o tom řekl rodině.

Arnieho život "podobojí"

Rakouský kulturista, který to dotáhl na superhvězdu akčních filmů, a superhvězda, jež se stala guvernérem Kalifornie – to je dobře známý životní příběh Arnolda Schwarzeneggera. Americký sen před třemi lety mírně narušila zpráva o tom, že Arnie roky tajil levobočka. Tehdy třináctiletého syna Josepha počal s Mildred Baenovou, která u nich pracovala jako hospodyně.

Herec a politik byl v té době už 25 let ženatý s Marií Shriverovou – pikantní na celé záležitosti je, že ta v roce 1997 o pouhých pět dnů dříve než hospodyně Schwarzeneggerovi porodila nejmladšího syna Christophera. Joseph navíc vyrůstal v jejich domě, neboť Baenová tam byla hospodyní dvacet let. Arnold prý dítě po léta finančně podporoval a chlapec rostl do jeho podoby. Skandálek zasadil vážnou ránu manželství Schwarzeneggera a Shriverové. Od roku 2011 spolu nežijí a rozvod je na spadnutí.

Legální syn Patrick se zapomíná s kontroverzní zpěvačkou

Minulý týden ovšem svět bulváru zasáhla zpráva o tom, že jeho legitimní syn ve svých dvaceti letech začal randit s americkou kontroverzní zpěvačkou Miley Cyrus. Ta ukazuje své polonahé tělo, kde se dá, a minulý rok se svým twerkingem na pódiu a explicitně sexuálními scény udělala obrovský kus práce pro své vlastní PR. Miley Cyrus minulý týden paparazzi načapali, jak se k ránu snaží nepozorovaně proklouznout z pokoje Patricka.

Podívejte se na fotografie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.