Fanoušci Sherlocka jásají: Filmový Sherlock Holmes 3 bude!

Všichni Sherlockoholici můžou jásat. Zatímco vy můžete pravidelně sledovat seriál Sherlock Holmes: Jak prosté, do filmových kin se pomalu připravuje další filmový počin s Robertem Downeym Jr. a s Judem Lawem ve třetím dílu Sherlocka Holmese.

Sherlock Holmes posledních pár let po celém světě zažívá ohromný vzestup slávy. Ne, že by někdy zapadl, nicméně dva seriálové počiny a jeden hollywoodský jsou důkazem, že lidé milují geniální hlavní hrdiny s trochou humoru. Jak prosté.

Sherlock Holmes 3 čeká na schválení

Nejlépe placený herec na světě, Robert Downey Jr., nedávno představil svůj nejnovější film Soudce. Během tiskové konference se dostali ke slovu i fanoušci Sherlocka Holmese. Robert tedy přiznal, že Sherlock Holmes je v jednání a jen se čeká na to, jestli Warner Bros scénář a všechno ostatní potřebné schválí.

"Chceme, aby byl Sherlock Holmes 3 ten nejlepší ze všech verzí. Před půl rokem jsme se sešli s producentem a Judem Lawem s tím, abychom se domluvili. Perry Mason dokonce hledá v prvních knižních sériích motivy, které by měly být pro diváky úplně nové," prozradil Robert Downey Jr.

Jak se zdá, můžeme se tedy těšit na další novinky z příběhů anglického detektiva Sherlocka Holmese.

A co Iron Men?

Robert se však nerozpovídal jen o Sherlockovi, ale i o jeho oblíbené komiksové postavě Tonyho Starka. S Marvelem sice hodlá spolupracovat dál, další díl Iron mena prý však rozhodně nechystá.

Vy se mezitím dívejte na seriál o newyorském Sherlockovi každou středu na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.