Fantastické dorty budou ve znamení psů. Vytvořte si také takový dort!

Pondělí jako vždy tradičně patří na Prima love reality show Fantastické dorty. Tentokrát budou tři cukráři vytvářet dort pro klub chovatele psůu. Motiv dortu tedy bude jasný. Jak si však cukráří poradí s tím, že dort má být 1,5 metru vysoký?

Fantastické dorty uvidíte na Prima love ve 20.15 toto pondělí.

Soutěž tří cukrářských týmů, které mají pouhých devět hodin na to, aby vytvořily dort příslušné výšky a stylu. Pod jejich rukama vznikají úžasné sladké skvosty, jaké ještě nikdo neviděl. Vyhrát však může jen jeden tým…

Tři přední cukráři Mike, Wayne a Christine soutěží o deset tisíc dolarů. Musí vytvořit nejméně 1,5 m vysoký dort za 9 hodin, jindy to trvá celé dny. Mike se již jednou této reality show zúčastnil a vyhrál. O výherci rozhodnou tři porotci – George, Margaret a Leigh. Soutěžící musí přesvědčit nejen je, ale i zákazníka. Tím je Carrie z Amerického klubu chovatelů psů. Dort by měl být hravý a neměl by chybět psí motiv.

Patříte mezi milovníky psů? A toužíte po tom vyrobit také dort ve tvaru vašeho mazlíčka? Tak se podívejte, jak na to!

Food blogerka a cukrářka Betty vytvořila foto návod, jak na to. Pejska si můžete totiž udělat z obyčejného perníku, který ozdobíte sladkou polevou. Fantazii se meze nekladou.

Fantastické dorty – pes. Foto: Pinterest. com

Fantastické dorty uvidíte na Prima love toto pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.