Herec z Sherlocka Holmese se fotí s mrtvolami!

Johnny Lee Miller aka Sherlock Holmes se nebojí dávat na sociální síť Instagram všechno, i když ho sleduje přes 22 tisíc fanoušků. Poznejte život během natáčení seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, někdy je totiž pěkně strašidelný.

Poslední díl druhé řady uvidíte dnes na Prima love ve 20.05.

Sherlock Holmes: Jak prosté není tak úplně typický seriál a ani Sherlock není takový, jak jste zvyklí. Sherlock má slabost pro tvrdé drogy a tvrdé ženy. Jeho vztah s Moriartyovou je trochu problematický. Za prvé – je to žena, za druhé – je krásná a za třetí – Sherlock k ní cítí něco víc než nenávist. Lásku. Lásku jako trám, která by ho mohla zabít.

Tohoto nebohého muže hraje s grácií Brit Johnny Lee Miller, kterého můžete znát z Trainspottingu jako jednoho z feťáků. Pokud jste fanoušci jedné z nejkrásnějších žen na světě, Angeliny Jolie, můžete ho znát i z jejího temného mládí. Ti dva totiž byli manželé.

Teď je náš pan Sherlock už úplně jinde. Kromě natáčení bojuje za lidská práva a má rodinu:

Kromě rodiny má ovšem i Instagram, s kterým se rád dělí o momenty z osobního a pracovního života. Podívejte se na ty nejlepší za poslední rok. Některé jsou totiž pěkně děsivé.

"Nemám něco na hlavě?"

Foto: Instagram

"Pátek v práci a plný zvířat"

Foto: Instagram

"Veselý Halloween přejeme já a můj životní kouč"

Foto: Instagram

"Štastný Halloween!"

Foto: Instagram

"Promiň, drahoušku, trochu jsem se "zasek" v práci..."

Foto: Instagram

Poslední díl 2. série Sherlocka Holmese uvidíte na Prima love ve 20.05:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.