Hugh Grant nebude v Bridget Jonesové 3, tak si ho užijte v jiné romantické komedii!

Daniela Clevera už se bohužel v dalším pokračování snímku Denik Bridget Jonesové nedočkáte, ale zkuste si roztomile nervózního Hugh Granta pustit jindy. Tuto neděli k tomu budete mít skvělou příležitost ve snímku Mickovy modré oči. Kdo zastoupí Granta v nové Bridget Jonesové?

Jak už jsme vás informovali, Hugh Grant nebyl dostatečně zaujatý scénářem pro pokračování Deníku Bridget Jonesové. Zbylé hlavní postavy naštestí byly, a tak se můžeme těšit na úplně jiného svůdníka.

Patrick Dempsey se chopí role muže, jenž bude chtít získat Bridget v nejlepších letech. Dempsey by měl konkurovat právě Bridgetině manželovi Marku Darcymu.

Chcete vidět první fotky? PODÍVEJTE SE TADY

Role sexy zlobiváka Daniela Clevera znamenala pro Hugh Granta další přelom v jeho herecké kariéře. Do té doby totiž hrál zmatené mladíky, kteří se dostávají do nechtěných a leckdy trapných situací. A jsou zoufale zamilovaní. Divačky zbožnovaly jeho jemnou nejistotu a sladkou touhu získat ženu. Všichni si pamatujeme na doby, kdy mu několikrát zlomila srdce Julia Roberts v jedné z nejkrásnějších londýnských čtvrtí.

A tuto neděli tomu nebude jinak. Hugh Grant si v romantické komedii, která trochu zavání mafií, zahraje mladíka, jenž vlastně vůbec neví, "která bije".

Mickovy modré oči s mafiánským nádechem

Michael Felgate (Hugh Grant) je pilný Angličan pracující v aukční síni v New Yorku. A jak to tak bývá, zamiluje se. Do Giny Vitaleové (Jeanne Tripplehorn) učitelky z Queensu. Leč když ji požádá o ruku, její reakce není rozhodně povzbudivá. Gina odmítne a štkající uteče z restaurace.

Všechno se ale provalí, když se Michael setká s jejím otcem, okouzlujícím Frankem Vitaleem (James Caan), jenž je "Mr. Big" v ultranásilnickém mafiánském spolku a který ho uvítá s velmi otevřenou náručí. Gina se snaží vysvětlit Michaelovi, že si ho nemůže vzít, protože Frank se svou zločineckou bandou zničí každý vztah, který má pokračování v "náboru" přítele do otcova obchodu. Michael slibuje, že zařídí čistku v gangu, aby si svou milovanou mohl vzít, leč úkol si předsevzal nelehký.

Jak vše dopadne? To uvidíte na Prima love ve 20.15 v neděli!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.