Hvězda P.S. Miluji Tě, Gerard Butler, natočil Harlem Shake!

Hvězda snímku P.S. Miluji Tě, skotský lamač srdcí Gerard Butler, natáčí jeden Harlem Shake za druhým. Internetový fenomén ho viditelně baví...Podívejte se na to, jak se ho chopil!

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Urostlý Gerard Butler je jedním z těch herců, o kterém na první pohled můžete jistě říci, že mu sousloví ženy, víno a zpěv nejsou cizí. I když se nedávno v rádiovém rozhovoru u porotce talentové soutěže Amerika má talent, Howarda Sterna, přiznal, že to bylo spíše sex, drogy a rock´n´roll. Butler poslední rok dokončování studia práv pojal svým (zábavnějším) způsobem. Propařil jej. A tak se raději stal úspěšným hercem.

Jaký je Harlem Shake v podání filmové hvězdy?

O internetovém fenoménu Harlem Shake jsme vás informovali TADY. Viditelně se nevyhl ani hollywoodským hvězdám. Jerry Butler natočil první video s britskými vojáky, to bylo však brzy z internetových vod stáhnuto. Vy se teď můžete exkluzivně podívat na to, jak natočil to druhé:

Vypadá to, že Butler bude vždycky ten "špatný hoch", co si nenechá ujít žádnou legraci. Takové dostává i role. Výjimkou byl náš oblíbený P.S. I love you.

Snímek, který natočil s oscarovou herečkou Hilary Swank (Kluci nepláčou) odkrývá příběh dvojice, která si během procesu žití neuvědomuje, jak je vlastně spolu šťastná. Přestože film začíná smrtí Butlera, Gerard provází Hilary Swank dál, aby ji ukázal cestu, jak znovu začít žít.

Co je na tomto filmovém snímku tak skvělého? Jaký je Butler doopravdy? To se dozvíte TADY!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.