Inspirujte se módou Super Drbny! Jak se obléká Blair?

Blair Waldorf, dívka pocházející z Upper East Side, která svým životem dává podněty k tomu, aby o ní Super drbna informovala všechny NewYorčany. Její život je jedno velké drama. A svou roli královny dramatu zúročila i v módě.

Prima love vysílá každou sobotu v 9:25 šestou a poslední řadu amerického seriálu Super drbna. Ten vám pokládá svět mrakodrapů, luxusních bytů a šatů v neposledmí řadě. V té první totiž stojí zhýralý svět zbohatlických rodin v Upper East Side. Jedna z hlavních postav Blair Waldorf je dcerou známé návrhářky a bohatého tatínka. Je umíněná a jak sama říká, vždycky dostane to, co chce. Jejím panem Božským je charismatický Chuck Bass, který má v sobě tolik démonů, že bychom je ani nespočítali.

Perly a Chanel, to je oč tu běží

Blair je stará manipulátorka, která dokáže spřádat plány na zničení Pentagonu. Věřte, že s jejím nasazením by se jí to povedlo. Svoje plány spřádá v těch nejelegantnějších outfitech světových znček. Už na první pohled je vidět, jaká značka ji ovlivňuje nejvíc. Je to nikdy nestárnoucí elegance šatů a kostýmků Chanel. Na Blair nikdy neuvidíte krátké minisukně, naopak. Škarohlídí by mohli namítnout, že se obléká jako stará mladá. Jenže kolová sukně do půli lýtek společně s jejím mladým věkem udává skvělý konstrast, který funguje.

Značka Chanel má jednu velkou výhodu, narozdíl od sexy Versace, které většinou nosí dobře vypadající třicetileté ženy (čti s vynikající postavou, které upnuté šaty s výstřihy rozhodně potřebují), je Chanel pro každý věk. Samozřejmě, není to streetstylová móda, ale čistá elegance zavánějící těmi skutečnými dámami ze dvacátých let. A přestože Blair Waldorf přemýšlí, jak zničit svět, dělá to s perlami a kostýmkem Chanel. Je bělostná pleť, hnědé vlasy a panenkovský výraz jsou společně s jejími šaty těmi největšími komplici.

Podívejte se na její nejlepší outfity, které v seriálu Super drbna uvidíte:

Sledujte seriál Super drbna každou sobotu v 9.35 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.