Jak prosté: Neuhodnete, s kým pózuje Lucy Liu!

Lucy Liu má zřejmě pro strach uděláno! A neváhala tak na svém instagramovém profilu zapózovat se zvířetem, které rozhodně nepatří mezi běžné domácí mazlíčky! Mrkejte! Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Ačkoliv ji televizní diváci mohou znát pouze ze seriálů nebo filmů, Lucy Liu je žena mnoha tváří. Kromě toho, že se věnuje režírování seriálových epizod (ano, i u Sherlocka si sedla na režisérskou židli), se věnuje i umění. Kromě toho před pár dny navštívila Harward, aby zde převzala jistou cenu. To vše se dozvíte na následujících řádcích.

Umění je zábavou

Sama totiž maluje, a podle ní je perfektně strávená neděle právě na jedné ze skvělých uměleckých výstav. A minulý týden se tak podělila se zážitkem z perfektního nedělního odpoledne. Je poměrně hezká představa, že hollywoodské hvězdy se zajímají i o něco jiného, než jsou jen perfektně nalakované nehty a parádní suma na účtě.

Lucy Liu byla na umění, foto: Instagram.com

Kočičí fotky

Lucy si totiž pořídila několik odvážných fotek – s pořádnou šelmou. Představitelka Joan Watson se pro své fanoušky vyfotila s “baby Cheetah”, mládětem geparda. Tady to vypadá, že se dvojka ještě tak trochu oťukává.

20. února také Lucy Liu přebrala ocenění od Harvard Foundation. Podle této nadace je šestačtyřicetiletá herečka a malířka, která se zapojuje i do dobročinnosti, umělcem roku.

Gratulujeme!

Rockwell i Carla

A teď další nálož roztomilosti! Lucy popřála fandům hezkého Valentýna s mužem svého života – několikaměsíčním synkem Rockwellem. A do záběru se vešel i další člen rodiny!

Počátkem týdne pak Lucy vyslala do světa sympatickou fotku s Carlou Gugino (Strážci-Watchmen, Muž z oceli).

Sherlocka Holmese uvidíte na Prima love už dnes večer ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.