Seriály a filmy

25. července 2016 22:00

Petra Kloidová

Jak vypadal Castle na zabití za mlada? I tehdy to byl frajírek

V seriálu už Nathan Fillion alias Richard Castle nahání zločince jako zralý čtyřicátník. Ostatně když potkal svou, patrně životní, seriálovou lásku Kate, měl za sebou dvě nevydařená manželství. Pojďte však na chvíli proti proudu času a mrkněte na nějaké ty archivní fotky z Nathanova “šuplíku”.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.

Mladá léta

A začneme rovnou v teenagerském letech! Nathan, byť trochu vykulený a výrazně hubenější, je tady k poznání, ne? Mnohem větší brutálnost je však následující, mladší foto. I Nathan totiž patří k těm, kteří za sebou mají “dlouhovlasé” období. Jak mu to seklo, posuďte sami na jeho Instagramu.

Role v Buffy

To v Buffy: Přemožitelce upírů, už si je koncem tisíciletí výrazně podobnější! Ostatně právě rolí záporáka v populárním teenagerském seriálu odstartovala jeho herecká cesta vzhůru. A úplně stejně (dokonce ve stejném kostýmu) ho můžete vidět i ve filmu Dracula 200.

Nathan se však v roce 1998 objevil dokonce i ve snímku Spielberga Zachraňte vojína Ryana, ovšem jako řadový voják.

Fotografii, kterou vidíte v záhlaví článku, je první role vůbec představitele Castle na zabití. Nathan Fillion si poprvé zahrál jako většina herců v televizním (a nekonečném) seriálu One live to live. Seriál se natáčel v roce 1988, kdy bylo Nathanovi pouhých 17 let.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.