Jaké cukrárny si vybírají americké celebrity?

V pondělí ve 20.15 uvidíte luxusní díl reality show Báječné dorty. Dáme vám šanci nakouknout do chodu cukráren, které se živí zakázkami od opravdu známých klientů. Jsou to hollywoodské celebrity...

Cukrárna specializující se na dorty pro celebrity

První cukrárna, kterou uvidíte v pondělní večer, je HottCakez of Las Vegas. Tato cukrárna se specializuje na luxusní dorty dle přání zákazníků, jimiž jsou američtí herci a zpěváci jako David Hasselhoff, rapper 50 Cent, ale i významní američtí sportovci!

V tomto dílu však uvidíte přání významných klientek, které chtějí dort pro kamarádku, jež otvírá módní salon. Výtvor tedy bude představovat módní návrhářku. Dominovat mu bude ženská postava z dortového těsta, modelovací hmoty a marshmallows. Oblečena bude ve večerní róbě z fondánu, ozdobené cukrovými perlami. Kolem budou krabice na boty a klobouky, taška, lodičky a psík z modelovací hmoty a cukru. Dort bude metr dvacet vysoký a cena se vyšplhá na 3000 dolarů!

Přípomeňte si ty nejkrásnější dorty, které jste v reality show mohli vidět!

Obrovský dort pro tanečníky

Cukrárna Paris and Bally’s zásobuje tři velké hotely. Klientka chce dort pro ředitelku, která už třicet let šéfuje slavné taneční show. Dort zachytí závěrečnou scénu představení. Základna bude mít 90 cm, pódium ozdobí girlandy a závěsy z fondánu, uprostřed na schodišti bude víc než tucet tanečnic. Vše za pouhé 4000 dolarů

Dorty z luxusního hotelu

V hotelu Mandarin Oriental vyrobí tým cukrářů tisíce dortů ročně. Tentokrát vykouzlí čtyřpatrový svatební dort. Základna ponese plexisklovou krabičku s iniciálami obou manželů, druhé patro bude mít podobu starého kufru ozdobeného různými nálepkami z míst, která pár navštíví na svatební cestě, ve čtvrtém patře skryjí věcičku, která vytvoří magnetické pole, jež bude nadnášet rámeček s fotografiemi, takže bude vypadat, jako že levituje. Celková cena dortu vyskočí na 4 200 dolarů.

Těšíte se na to, jak bude taková příprava a samotné dorty vypadat? Podívejte se na Primu love dnes ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.