Seriály a filmy

28. listopadu 2016 22:00

Petra Kloidová

Kate Beckett z Castla slaví narozeniny na český státní svátek!

Nejen o vraždu, ale i o pořádný balík peněz půjde v dalším dílu Castla na zabití. Podívejte se, na co se můžete těšit. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Kdo zavraždil informanta?

Tentokrát se na scéně opět objeví detektiv Ethan Slaughter v podání Adama Baldwina, jemuž někdo zabil informanta. Později nicméně vyjde najevo, že oběť byla zapletená do krádeže čipu v milionové hodnotě. A aby toho nebylo málo, došlo ještě k loupeži pořádného balíku peněz, kterou však inicioval někdo jiný… Kdo zabíjel a kde jsou peníze? Toť oříšek.

Kate Beckett je o rok starší!

A teď jedna perlička. Víte, že hlavní ženská hrdinka seriálu, výtečná Kate Beckett, měla nedávno narozeniny? Upozornila na to její představitelka Stana Katic, která rovnou složila své hrdince, s níž strávila 8 sezon, i pěkný hold.

Castle na zabití – Kate se narodila 17. listopadu; foto: Instagram.com

Kate Beckett se “narodila” 17. listopadu. A vzhledem k tomu, že když její matku Joannu Beckett v lednu 1999 zavraždili, bylo Kate 19, přišla nadaná kriminalistka na svět 17. listopadu 1979. Letos by tedy oslavila 37. narozeniny! A je tak o rok a půl mladší než její představitelka Stana Katic, která se narodila 26. dubna 1978.

Všechno nejlepší, Kate!

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.