Kde najdete muže? Na Prima love na stromech

Myslíte si, že máte všechno. Skvělou práci, muže, který vás miluje a vy milujete jeho. Pak se vám ale život změní ze dne na den. A vaše pracovní cesta se protáhne na neurčito. To je nový seriál Muži na stromech, který uvidíte každý čtvrtek od 23.20 na Prima love.

Úspěšná spisovatelka a poradkyně přes vztahy Marin letí přednášet do odlehlého Elma na Aljašce. Když se dozví, že ji podvedl snoubenec, musí přehodnotit všechny své dosavadní názory a zkušenosti. Poradkyně přes vztahy Marin Fristová přesně ví, na co dávat pozor, čemu se vyhnout a co vede ke štěstí. Jak přece všichni čtenáři jejích dvou veleúspěšných knih vědí, každý je strůjcem vlastního osudu.

Aljaška? Tam, kde na jednu ženu připadá deset mužů.

Ráj. Řekla by každá žena z velkoměsta, kde je to s počtem mužů přesně naopak. Jenže Marin je zaseknutá v pěkném Zapadákově. Dojde ale k závěru, že by tu mohla zůstat a začít psát novou knihu. O čem a o kom jiném, než o vztazích a hlavně o mužích? Díky tomu, že jich je v Elmu desetkrát více než žen, má po ruce spousty studijního materiálu. Stejně jako ona se tu všichni cítí zaseknutí někde mezi minulostí a budoucností a mnoho z nich zažilo v cestě za milostným štěstím rozlety a pády.

Mezi muži, kteří Marin líčí vztahy z pánské perspektivy, jsou mimo jiné Buzze, pilot jediné aerolinky, která do Elma létá, a Ben, barman, jehož tajemství by většinu zákazníků šokovalo. Sympatický Patrick je Marinin největší fanoušek a provozuje jedinou místní hospodu a rádio. Aljašský domorodec Jack toho moc nenamluví a zajímá se o ochranu přírody. Jak se okolnosti začnou vyvíjet, zkouší ochránit Marin před ní samotnou. Za seriálem Muži na stromech stojí scenáristka Sexu ve městě Jenny Bicksová, James Mangold, který režíroval filmy jako I Walk The Line, Identita, Kate a Leopold nebo nového Wolverina, a jeho partnerka producentka Cathy Konradová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.