Kdo vyhrál knihu Alexandry Potter Kde je ta holka?

Dvacet z vás mělo jedinečnou možnost vyhrát knihu od Alexandry Potter Kde je ta holka. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku...

Charlotte, hlavní hrdinka tohoto románu, je úspěšná a uznávaná podnikatelka v oboru PR, má svou vlastní firmu, spoustu peněz a pohledného přítele. Zároveň však je neurotická, přepracovaná a pesimistická.

Jednoho dne cestou do práce narazí na objížďku. Během této odbočky se setkává se svým o deset let mladším já. Zjišťuje, že tehdy byla mnohem bezstarostnější a pohodovější.

Charlotte se svému mladšímu já snaží předat získanou moudrost a nabyté zkušenosti, aby se vyvarovalo zbytečných chyb. Brzy se však i ona dozvídá cosi podstatného…Soutěžní otázka zněla:Jak se jmenuje hlavní hrdinka románu Kde je ta holka?a) Ema

b) Charlotte

c) Chantal

Výherci jsou:

Pavel Vejvoda

Veronika Vejvodová

Světlana Janušová

Lenka Hejduková

Petra Macků

Lucie Kopčáková

Jan Weber

Květuš Kmínek

Marek Vácha

Ondra Marek

Ladislav Novotný

Kateřina Rohošková

Leopold Vala

Markéta Čelechovská

Hana Pášová

Jana Eisová

Libuše Telešnuková

Marie Stiborová

Milan Jedlička

Marek Peša

Herní řád ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.