Seriály a filmy

12. července 2016 22:00

Petra Kloidová

Konec seriálu Rizzoli & Isles! Jak probíhalo loučení?

Všechno fajnové jednou končí. A tak za velkou louží nedávno padla poslední klapka v rámci natáčení Rizzoli & Isles. Nebojte, vás čeká ještě řada dobrodružství s Maurou a Jane. Leč jejich představitelky si při loučení už utíraly oči.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Něco pro fanoušky!

Nicméně neváhaly potěšit nějakými těmi momentkami z natáčení poslední epizody i své fanoušky. Angie Harmon se tak blejskla s kolegy a na natáčení i s dcerkou. Klapnout poslední klapkou, zhasnout světla a rozloučit se svými kolegy, kterým většina herců říká "rodina" (natáčení probíhá třeba i 16 hodin denně), rozhodně nemůže být lehká záležitost. Zvlášťě v případě, pokud se s kolegy potkáváte sedm let stejně jako seriálová Rizzoli a Isles. Proto není divu, že poslední klapka přinesla hodně slz. A herečky se o ně nestyděly podělit ani na Instagramu.

A focení s parťáky si nenechala ujít ani brilantní patoložka Maura – tedy Sasha Alexander.

Ahoj, Ameriko

Angie i Sasha nicméně nedávno také řádně oslavily 4. červenec. Obě na Instagram hodily rodinné fotky. Vysmátá Angie se se svými blízkými vyfotila v “amerických” brýlích a přidala komentář, že je pyšná, že je Američankou. Sasha zvolila poetičtější styl a na svém profilu zveřejnila fotografii pořádného ohňostroje, který sledovala z pláže.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.