Seriály a filmy

12. července 2016 22:00

Petra Kloidová

Konec seriálu Rizzoli & Isles! Jak probíhalo loučení?

Všechno fajnové jednou končí. A tak za velkou louží nedávno padla poslední klapka v rámci natáčení Rizzoli & Isles. Nebojte, vás čeká ještě řada dobrodružství s Maurou a Jane. Leč jejich představitelky si při loučení už utíraly oči.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Něco pro fanoušky!

Nicméně neváhaly potěšit nějakými těmi momentkami z natáčení poslední epizody i své fanoušky. Angie Harmon se tak blejskla s kolegy a na natáčení i s dcerkou. Klapnout poslední klapkou, zhasnout světla a rozloučit se svými kolegy, kterým většina herců říká "rodina" (natáčení probíhá třeba i 16 hodin denně), rozhodně nemůže být lehká záležitost. Zvlášťě v případě, pokud se s kolegy potkáváte sedm let stejně jako seriálová Rizzoli a Isles. Proto není divu, že poslední klapka přinesla hodně slz. A herečky se o ně nestyděly podělit ani na Instagramu.

A focení s parťáky si nenechala ujít ani brilantní patoložka Maura – tedy Sasha Alexander.

Ahoj, Ameriko

Angie i Sasha nicméně nedávno také řádně oslavily 4. červenec. Obě na Instagram hodily rodinné fotky. Vysmátá Angie se se svými blízkými vyfotila v “amerických” brýlích a přidala komentář, že je pyšná, že je Američankou. Sasha zvolila poetičtější styl a na svém profilu zveřejnila fotografii pořádného ohňostroje, který sledovala z pláže.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.