Krasavec z JAGu ztratí paměť. V sobotu na Prima love

D. J. Elliota znáte hlavně ze seriálu JAG. Teď si tohoho vysokého bruneta můžete užít i v kanadském thrilleru Nebezpečné probuzení. David se probudí z kómatu a jeho manželka s dětmi se můžou těšit na úplně jiného otce a manžela. Film uvidíte v sobotu na Prima love ve 20.15.

Měří 192 centimetrů, je narozen ve znamení Panny a má modré oči a pochází z Kanady. David James Elliot získal cenu TV Guide za roli v JAGu. Je to bývalý punker, hráč na kytaru a výborný běžec. Podle svých snů si splnil sen v roce 2004 na Bostonském maratonu. Aby toho nebylo málo, tak se v roce 1996 dostal do žebříčku padesáti nejkrásnějších lidí na světě, který pravidelně vydává časopis People.

David se svojí manželkou a dvěma dětmi žije od roku 1990 v Los Angeles. Vy si teď můžete přečíst, v jakém snímku ho uvidíte na Prima love už tuto sobotu.

Muž, který se změnil

Drama podle skutečné události. Otec rodiny Terry Evanshen má autohavárii. Lékaři ho musejí operovat, vážně si poškodil mozek a je v kómatu. Terry a jeho manželka Lorraine mají tři dcery – Tracy, Jennifer a Taru. Zranění otce nesou velmi těžce. Lékařka tvrdí, že je pravděpodobné, že se už Terry neprobudí. Lorraine tomu ale nevěří. Když se jako děti poprvé setkali, řekl, že se stane profesionálním fotbalistou, a opravdu se jím stal. Byl velmi úspěšným hráčem. Vždy šel za svým cílem a dosáhl ho. Lorraine si je jistá, že ani tento zápas nevzdá.

Po dlouhé době se Terry probudí. Všichni jsou rádi, ale je jiný... Nic si nepamatuje, neumí normálně mluvit, jíst. A každý další den jako by všechno začínalo znovu. Opět nikoho nepoznává a je na všechny hrubý. Lorrain mu stále připomíná jeho heslo: Evenshenové se nevzdávají!

Nebezpečné probuzení uvidíte v sobotu na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.