Kůstka s Boothem v přestrojení: poznejte další slavné páry

Co přinese další díl Sběratelů kostí? Kůstku a Boothe v přestrojení! Pár se vydá do indiánské rezervace na partnerskou terapii, jíž se zúčastnil i muž, jehož mrtvola skončila ohlodaná u popelnic. Než zjistíte, kde se to zvrtlo, připomeňte si další známé filmové „manžele v utajení“.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.05 na Prima love.

Mezi amiši

Na útěku před finančákem jsou někdejší newyorský zbohatlík s rozmazlenou manželkou v komedii Vidláci. A nenapadne je nic lepšího než se ukrýt v komunitě prudérních amišů, z čehož pramení nejedna srandička. Ústřední pár v sedmnáct let staré komedii ztvárnili Tim Allen (Kutil Tim) a Kirstie Alley (Kdopak to mluví).

Sarah na maloměstě

Na podobnou notu hraje i komedie Morganovi z roku 2009. Tady se jinak úspěšný pár z Manhattanu (Sarah Jessica Parker a Hugh Grant) na počátku potýká s potížemi v manželství. Pak se stanou navíc svědky práce nájemného zabijáka a ten jim je v patách.

FBI je v rámci ochrany svědků pošle z New Yorku do městečka ve Skalistých horách a netřeba dodávat, že i tady čeká velkoměšťáky střet s venkovskou realitou. Neboť městečko Roy, kde se natáčelo, má pouhopouhých 300 obyvatel.

Drsní Smithovi a jejich (ne)reálné manželství

Trochu jinak na tom jsou slavní pán a paní Smithovi. Zdánlivě dokonalý manželský pár totiž ve skutečnosti tvoří dva zabijáci, kteří mají za úkol odpravit jeden druhého. Snímek se však proslavil i tím, že se během něj dali dohromady Angelina Jolie a Brad Pitt, kteří o pár let později naskočili do opravdového, a prozatím se zdá, že i výrazně klidnějšího manželství.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.05 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.