Lucy Liu mění řemeslo? Zkusila si režii jednoho z dílů Sherlocka

Ženou mnoha talentů je představitelka Joan Watsonové Lucy Liu. Ač ji znáte hlavně jako herečku, krásná Američanka s čínskými kořeny si tyká i s dalšími profesemi kolem filmování. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20:15 na Prima love.

Za kamerou

Lucy si totiž v druhé řadě Jak prosté střihla režii jednoho z dílů seriálu - a to konkrétně 22. dílu s názvem Paint In Black, v kterém musí poněkud svérázní bratři Sherlock a Mycroft spolupracovat, aby Sherlockovu parťačku zachránili (zatím samozřejmě neprozradíme z čeho). „Bylo to poprvé, co jsem režírovala na takovém levelu,“ poznamenala Liu o své zkušenosti. „Byl to úžasný zážitek a největší zábava, jakou jsem kdy zažila. Nic zásadního se nepokazilo, myslím, že jsme měli jen nějaké problémy s počasím,“ uvedla herečka-režisérka.

Žena mnoha talentů

Lucy už dřív prokázala talent také pro další profese - příležitostně se totiž věnuje také produkci, má zkušenosti z modelingu a vystudovala taky bakaláře ze studijního programu „Asijské jazyky a kultura“, což odkazuje k jejím kořenům (Liu mluvila do svých pěti let pouze mandarínsky, až později si osvojila angličtinu). Herečka dokonce působí i jako výtvarnice! Svá umělecká díla prezentuje pod jménem Yu Ling a věnuje se kolážím, malbám i fotografiím. Prostě multitalent.

Aktivní v charitě

Těžko říct, kde na to bere čas, nicméně vedle výše popsaných aktivit se Liu angažuje i v různých charitativních projektech - podporuje organizace prosazující práva gayů a leseb, byla mluvčí organizace, které sháněla peníze na výzkum léčby rakoviny, a angažovala se také v UNICEF. Vskutku šikovná dáma!

Co její Joan Watsonovou čeká ve středečním díle Jak prosté? Uvidíte od 20:15 na Prima love.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.