Meredith Grey z Chirurgů ukázala ve svých letech skvělou postavu!

Ač ji po světě proslavil „outfit“ v podobě lékařského pláště a chirurgických „doplňků“, v reálu herečku Ellen Pompeo móda dost baví. Mrkněte na pár šik fotek, které nedávno zveřejnila. Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22:20 na Prima Love.

Pařila s Nicole

Jako pořádná vamp dračice Ellen působila třeba na oslavě narozenin Nicole Richhie. S natočenými vlasy v sexy střižených šatech to šestačtyřicetileté herečce tuze seklo.

Ellen Pompeo už jste mohli jednou vidět, že móda ji rozdhoně není cizí, naopak. Nedávno se tak na Instagramu pochlubila s krásnými fotkami ve venkovském stylu, kde ji pózovaly dokonce i slepice. Jak se to krásné herečce povedlo sice netušíme, ale přinášíme vám poslední fotografie z focení, které bylo více než sexy.

Pozvánka na novou sezónu

A na závěr přece jen jedna záležitost v plášti. Ellen nedávno pozvala fanoušky ke sledování (už) 13. řady populárního seriálu. A to rovnou scénkou se svou kolegyní Camillou Luddington alias Jo Wilson.

Amelia spojí síly se Stephanií

A co přinese další díl slavného seriálu? Meredith se snaží najít chůvu, neboť chce navštívit Dereka. A obzvlášť komplikovaný případ čeká Amelii a Stephanii – musí spojit všechny síly, co mají, aby ho zvládly.

Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22:20 na Prima Love.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.