Moderní Popelku vám v neděli předvede zpěvačka Hilary Duff

Nedělní večer patří k tomu, abychom se zklidnili po nabitém víkendu. Na Prima love se můžete těšit na další romantickou komedii... V hlavní roli herečka a hlavně oblíbená americká zpěvačka Hilary Duff. V jejím podání to bude opravdu Moderní Popelka se stylem!

Zatímco klasická Popelka přijela na bílém Juráškovi na královský ples, Sam, středoškolačka v posledním ročníku, přijede autem a místo střevíčku ztratí mobilní telefon...

Sam musí skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona, a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám. Přesto má svůj velký sen - dostat se na Princetownskou univerzitu, ale kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak její společenský život za moc nestojí…

Chatovací místnost a v ní princ

Při chatování Sam narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy, se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames, trochu zpanikaří. Ten namyšlený floutek?

Nesuď knihu podle obalu. Austin je viditelně zajat ve svém populárním světě plný krásných blondýn a úspěšných fotbalistů. Holky ho chtějí, kluci mu závidí. A jak s tím naloží Sam?

To uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.