Myšlenky zločince: Výslech svědkyně Derekovi vyrazí dech!

Důležitý proces se sériovým únoscem a vrahem je na spadnutí. A Dereka Morgana čeká nepříjemná záležitost. Musí v psychiatrické léčebně vyslechnout klíčovou svědkyni, Dariu Samsen, kterou psychopat také věznil. Než si dáte další díl, připomeňte si „Dariin“ případ.

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE.

Násilník jí zničil život

Daria Samsen byla původně univrerzitní studentkou a příležitostnou servírkou, která měla skvělý vztah se svou sestrou. Všechno se ale změnilo ve chvíli, kdy poznala Joea Bachnera. Týpka, který s ní jeden večer flirtoval a později ji nalákal do auta a omámil.

Vzpomínky na dramatický útěk

Daria se probudila jako zajatkyně v jeho domě. U mladé ženy se rozvinul stockholmský syndrom – do svého trýznitele se zamilovala. Nakonec se ale nechala přesvědčit od Carrie, jedné z dalších zajatkyň, a pomohla jí s útěkem. Bachner je ale pronásledoval. Carrie postřelil, unikla jen Daria, již srazilo auto.

Co se dělo v domě hrůzy?

Když se probudila v nemocnici a překonala prvotní šok, dovedla elitní detektivy k pachateli i domnělému komplici. Hotchner a spol. díky tomu zachránili Carrie, nicméně zůstaly ještě některé otázky… Daria je v procesu klíčový svědek. A její výpověď přinese jedno velké překvapení.

Jaké?

Uvidíte už v pondělí od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Myšlenky zločince.

Sdílejte článek
Štítky seriál Prima Love krimi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.