Myšlenky zločince: Výslech svědkyně Derekovi vyrazí dech!

Důležitý proces se sériovým únoscem a vrahem je na spadnutí. A Dereka Morgana čeká nepříjemná záležitost. Musí v psychiatrické léčebně vyslechnout klíčovou svědkyni, Dariu Samsen, kterou psychopat také věznil. Než si dáte další díl, připomeňte si „Dariin“ případ.

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE.

Násilník jí zničil život

Daria Samsen byla původně univrerzitní studentkou a příležitostnou servírkou, která měla skvělý vztah se svou sestrou. Všechno se ale změnilo ve chvíli, kdy poznala Joea Bachnera. Týpka, který s ní jeden večer flirtoval a později ji nalákal do auta a omámil.

Vzpomínky na dramatický útěk

Daria se probudila jako zajatkyně v jeho domě. U mladé ženy se rozvinul stockholmský syndrom – do svého trýznitele se zamilovala. Nakonec se ale nechala přesvědčit od Carrie, jedné z dalších zajatkyň, a pomohla jí s útěkem. Bachner je ale pronásledoval. Carrie postřelil, unikla jen Daria, již srazilo auto.

Co se dělo v domě hrůzy?

Když se probudila v nemocnici a překonala prvotní šok, dovedla elitní detektivy k pachateli i domnělému komplici. Hotchner a spol. díky tomu zachránili Carrie, nicméně zůstaly ještě některé otázky… Daria je v procesu klíčový svědek. A její výpověď přinese jedno velké překvapení.

Jaké?

Uvidíte už v pondělí od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Myšlenky zločince.

Sdílejte článek
Štítky seriál Prima Love krimi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.