Nejšílenější úchylky: Transvestita žije jako kojenec

Nejšílenější úchylky každý čtvrtek ve 20.15 představují závislosti a životní styly, nad kterými průměrně otrlému divákovi zůstává rozum stát. Jako třeba u dvacetipětileté Riley, která chce žít jako mimino.

Riley je dvacet pět let. Velikost a rozmanitá multikulturnost New Yorku jí jako transvestitovi dodává odvahu žít tak, jak chce. Vždyť kdo je v New Yorku „normální“? New York je místo, které vždy posouvalo hranice přijatelného a nepřijetelného. V těhle ohledech dává svobodu.

Riley se narodila jako chlapec, už od mládí ale věděla, že se cítí jako holčička. Jenže dívčí svět jí jenom kvůli tomu, co měla v kalhotách, byl odepřen. Musela se chovat jako chlapec. To vysvětluje i její (pro většinu) podivný životní styl. Nosí plínky, cucá dudlík a miluje dupačky. Na sobě.

„Nikdy jsem neměla šanci být malou holčičkou, vyrůstala jsem jako kluk a tak je hezké si moct vytvářet nové vzpomínky. Působím teď jako cvok?“

Riley začala před pěti lety žít jako dívka. Už ve třinácti letech začala nosit plenky. Teď momentálně každou noc spí ve své dětské postýlce.

Riley je tak ponořená do své závislosti, že utrácí měsíčně téměř 400 dolarů za plenky, dětský pudr a kojenecké lahve. Plínky nosí dokonce 24 hodin denně, za den je vymění tak třikrát. „V plínkách se počůrávám, ale nedělám v nich nic jiného. Nikdy nemusím použít veřejné záchody, což je fajn, protože veřejné záchody jsou strašné."

Během natáčení se o svou libůstku rozhodne podělit se svou kamarádkou Candice. Jak zareagujete na to, když vám dobrá kamarádka řekne, že spí v dětské postýlce a nosí pleny? To uvidíte dnes ve 20.15

Pojídá ubrousky do čističky

Charmisse je 35 let. Žije v Dallasu a je závislá na konzumaci ubrousků do čističky. Zbožňuje jejich chuť. Její závislost začala před čtyřmi lety. Původně se jí líbila vůně vypraného prádla. Dokonce rozvěsila ubrousky před průduchy klimatizace ve svém domě, aby voněl. Pak měla podivnou touhu je ochutnat a teď nemůže přestat. Dnes sní osm ubrousků za den, to je téměr 3000 ubrousků za rok.

Ubrousky do sušičky obsahují víc než tucet chemikálií, minimálně polovina z nich způsobuje rakovinu a poruchy nervového systému.

Jak chutnají ubrousky? A co v nich všechno je?

Chutnají skoro stejně jako voní, nejsou sladké, samozřejmě, ale pěkně kořeněné a taky nakyslé. Chuť je natolik intenzivní, že je Charmisse musí zabalit do papírových ubrousků, aby dokázala snášet chemikálie v nich obsažené.

Co před čtyřmi lety způsobilo, že začala jíst zrovna ubrousky? Jaký emoční stres musela zažít ? Co je to emoční stres se dozvíte v našem článku.

Nezapomeňte se podívat na Nejšílenější úchylky ve 20.15 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.