Seriály a filmy

21. listopadu 2013 08:00

Petra Kloidová

Nejšílenější úchylky: žena pojídá jílovou masku!

Prima love každý čtvrtek ve 21.20 ukazuje závislé lidi, kteří ujíždějí na opravdu zvláštních závislostech.

Dvaašedesátiletý Julius svou úchylku skrývá celý život. Miluje nafukovací balonky, dokonce ho sexuálně vzrušují. Nemá pocit, že by dělal něco špatně. Jeho žena se však odmítla zúčastnit natáčení. Natasha je čtyřicetiletá Afroameričanka závislá na pojídání jílové pleťové masky.

Pochutnává si na ní už sedm let. Oba postižení pozvou blízké a svěří se jim se svým tajemstvím. Přátelé a příbuzní jsou v šoku a doporučují návštěvu terapeuta či lékaře.

Julius jde sice na sezení s terapeutem, ale nemá to na jeho chování žádný vliv. Rozhodně nehodlá nic měnit. Natasha je na tom o něco lépe. Pojídání masky omezí. Stačí jí jen kelímek týdně, dříve musela mít každý den nejméně jeden...

Sledujte Nejšílenější úchylky na Prima love ve 21.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.