Seriály a filmy

11. listopadu 2016 22:00

Petra Kloidová

Nezvaný návštěvník: Hlavní hrdince obrátí život naruby “zlotřilá” pečovatelka

Pro dobrotu na žebrotu. Tak to přesně platí pro hlavní hrdinku snímku Nezvaný návštěvník. Původně zamýšlený dobrý skutek, totiž dopadl úplně jinak, než očekávala. Snímek Nezvaný host uvidíte v sobotu od 20.15 na Primě LOVE.

Najala vypočítavou mrchu?

Jade je šťastná téměř jako blecha – má dobrou práci, milujícího manžela, ale bohužel i nemocného a také dost nezvedného otce. Bývalý podvodník je po autonehodě, při níž zemřela Jadina matka, na vozíku a Jade přemýšlí, jak se o něj co nejlépe postarat. Najme tedy zkušenou ošetřovatelku Samanthu a jako šťastná spokojená novomanželka odjede na svatební cestu… Jenže když se za měsíc vrátí, dozví se novinku, z které jí div neklepne. A to že v úzké rodině jsou teď novomanželky hned dvě. Otec se totiž se Samanthou narychlo oženil. A to ještě není to nejhorší překvapení.

Otec odsunul dceru na druhou kolej

Táta je totiž na svou dceru také čím dál vzteklejší a hlavní hrdinka rychle pochopí, kdo za jeho proměnou stojí… Než však stihne jakkoliv zasáhnout, otec umírá při podezřelé nehodě. Shodou okolností krátce poté, co veškerý majetek přepsal na svou novou ženu.

Jade, které je vše hodně divné, vyhledá policejního detektiva Luka, překvapení však nekončí… Neboť někdo zavraždí Samanthu. A podezřelou se stává právě hlavní hrdinka.

Kdo stojí za vražedným spiknutím?

Uvidíte v sobotu od 20.15 ve snímku Nezvaný návštěvník na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.