Odteď si můžete volat s představitelem Castla!

Seriálový herec Nathan Fillion je znám tím, že nezkazí žádnou legraci a zvlášť ve chvíli, kdy se jedná o dobrou věc. A tak jednoho dne můžete volat své kamarádce, ale zvedne vám to představitel Castla na zabití. Jak to?

Seriál Castle na zabití můžete sledovat každé úterý v hlavním vysílacím čase na Primě LOVE ve 20.15 , Co uvidíte toto úterý? Celá epizoda se jmenuje Pan a paní Castlovi.

Castle s Beckettovou vyšetřují vraždu tanečnice z výletní lodi, ovšem jejich čas je velmi omezený. Loď má namířeno do mezinárodních vod, kde policie nemá žádné pravomoci. K překvapení Beckettové znamená případ pro ni a pro Vikrama zlom v jejich vlastním pátrání po Lockstatu. Castle je jim však na stopě a je ochotný přijít záhadě za každou cenu na kloub. Více se dozvíte již v úterý!

Zavolej Castlovi

Nathan Fillion se na sociálních sítích před několika dny zmínil o tom, že prožívá osobní ztrátu svého nejbližšího člověka. Náhle zemřel jeden z jeho bývalých hereckých kolegů, s kterým prožil šťastné období jak v práci, tak v osobním životě. My jsme vás o této smutné zprávě informovali minulý týden v článku Kate a Castle slaví, zatímco představitel Castla trpí.

Fillion se však i v tak těžký čas rozhodl pomáhat nezávislým organizacím. Je dost možné, že když se budete pokoušet volat svým blízkým, v hlasové schránce se vám omluví přímo Nathan Fillion. Dokonce si můžete vybrat hlas z šesti jeho seriálových postav!

Slavný herec pomáhá nadaci s názvem The Zimmer Children's Museum, která sídlí v L.A. a snaží se děti z chudých rodin přivést k umění, k talentu vyjádřit své emoce skrz umění a naučit se pracovat s frustrací. Nadace tak bude hlas Castla prodávat za symbolickou cenu, zatímco fanoušci tohoto herce přispějí na dobrou věc.

Jaký hlas postav, které ztvárnil Nathan, byste si vybrali vy? Něco nám říká, že by to mohl být právě Castle na zabití, kterého můžete sledovat každé úterý na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.