Odvážná představitelka Rizzoli recykluje polonahá!

To, že má Angie Harmon, představitelka policistky Jane Rizzoli, smysl pro módu a nebojí se ani lehce výstředních kombinací a odvážných střihů, je známá věc. Ostatně má perfektní postavu a může si leccos dovolit. Teď však potvrdila, že jí sluší i pytel od brambor…

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Pro dobrou věc

Tedy pardon, novinový papír. Třiačtyřicetiletá herečka se totiž nedávno nechala zvěčnit, opravdu jen lehce “zabalená” do novin, které zakrývaly jen to, co bylo bezpodmínečně třeba.

Druhá fotografie je sice výrazně zahalenější. Angie se nicméně nesvlékla pro nic za nic, ale ku příležitosti Dne Země a ku podpoře správného způsobu recyklace.

Před nedávnem jsme vám psali, že je Angie velkou fanynkou módy a v módních outfitech se přímo vyžívá.

Podívejte se na fotogalerii:

Neuvěřitelně vděčná

Před pár dny se Angie také pochlubila příležitostí, kterou dostala v rámci seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně. Bude totiž režírovat jubilejní 100. epizodu! Je za to podle svých slov neskutečně vděčná. Tak snad se s tím zdárně popere!

Obtížný případ

Ale teď zpátky do šesté řady. Co čeká Jane a Mauru ve čtvrtečním díle? Obzvlášť nepříjemný případ! Na odlehlém místě je totiž nalezeno tělo mladé dívky a vypadá to jako počátek řádění sériového vraha…

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.