Oslaďte si den božskými pralinkami! Máme videonávod!

Každé pondělí máme na Prima love zásadně extrémně sladké. Reality show Úžasné dorty a Božské dorty jdou od 20.15 za sebou. A není vyloučené, že vás bude honit mlsná, proto pro vás máme jeden hodně rychlý video-návod, jak si vytvořit krásné pralinky polité čokoládou...

Tento týden v reality show Úžasné dorty připravuje majitelka Paris dort na charitativní akci. Výtěžek půjde na dobročinné účely. Pomůže Japonsku, které bylo zasaženo zemětřesením. Paris chce, aby byl dort dokonalý a částka na charitu co nejvyšší. Výrobou pověří dekoratérky japonského původu Ritzi a Naoko. Dort bude vpadat jako krabice plná sushi. Další zakázkou je dort na oslavu výročí založení jednoho z nejslavnějších australských plaveckých klubů. Bude mít podobu bazénu. Paris jím pověří Annu Mariu, specialistku na svatební cukrovinky. Úžasné dorty uvidíte ve 20.15!

V Charm City Cakes mají tento týden stážisty. Duff začal na zakázky lepit různě barevné pásky, aby ostatní věděli, do kdy mají daný dort dokončit. V Charm City Cakes totiž nastalo hektické období, kdy mají upéct a nazdobit spoustu svatebních dortů a dortů pro ženichy.

Po tak sladkém pondělí, jaké vám Prima love každý týden nabízí, by to skoro chtělo nějaký jednoduchý recept na úžasnou sladkost!

V jednom z dílů Božských dortů Markéta připravila recept na marcipánové pralinky s čokoládovým přelivem. Ve videu najdete přesný postup, jak s minimální námahou připravíte fantastické cukroví, které potěší vás i vaše blízké. A když je hezky zabalíte, budete mít vlastnoručně vyrobený luxusní dárek.

Klidně použijte kupovaný marcipán, ale vybírejte kvalitní, s vyšším obsahem mandlí. Pro luxusní požitek použijte také co nejkvalitnější hořkou čokoládu s vysokým obsahem kakaa, minimálně 70%.

Koukněte se na VIDEONÁVOD:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.