Paničky z Orange County

Jak si žijí fiktivní Zoufalé manželky, jsme mohli sledovat v povedeném televizním seriálu. Opravdové manželky v jedné z nejluxusnějších amerických komunit mají podobný život. Na první pohled, na ten druhý…

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Orange County jako zlatá klec?

Reality show Paničky z Orange County sleduje osudy pěti privilegovaných žen, které žijí okázalým životem v malebné uzavřené komunitě v jižní Kalifornii. Život, který chtějí mít všichni Američané. Život plný kosmetiky, nakupování a starání se o děti. Průměrný dům zde stojí 1,6 milionů dolarů a mezi obyvateli najdete ředitele velkých firem i bývalé profesionální sportovce.

Život za zdí všech zoufalých manželek

Kimberly, Jeana, Vicky, Lauri a Jo jsou zvyklé na luxus a udělají cokoli, aby si svůj životní styl udržely. Každá je ovšem úplně jiná. Jejich život je image. Všechny si užívají pohodlné existence, zároveň ale reprezentují typ moderních manželek, které kombinují náročnou profesi s plnohodnotným rodinným životem. Jejich povinností je být sofistikovanými, držet krok s nejnovějšími trendy i s životem v jedné z nejstylovějších komunit v Americe. Potkává je vše co ostatní ženy. Stárnutí, manželské a partnerské krize, odchod svých velkých dětí za studiemi…Ale oni si nemůžou dovolit být zoufalé. Stejně jako známé protagonistky Zoufalých manželek. Myslíte si, že „Zoufalky“ jsou jen vymyšlené charaktery?

Kimberly Bryantové jako Gabrielle

Kimberley je přes čtyřicet a má dvě děti s vlivným manželem Scottem. Díky svému plastickému chirurgovi a choťovým penězům je Kimberly klasická trofejní manželka. Zároveň je ale neuvěřitelně výmluvná a pracovitá. Stejně jako Gabriela si jde za tím, co chce.

Jenna Keoughová jako Bree

Bývalá playmate z Playboye a herečka, se provdala za baseballovou hvězdu Matta Keougha. V komunitě žije už devatenáct let a vychovává tři teenagery. Jejím koníčkem je prodej nemovitostí a zná všechny místní drby. A s Bree má jednu vlastnost společnou. Panovačnost.

Vicky Gunvalsonová jako Lynette

Pojišťovací makléřka pro bohaté, se vypracovala sama. Zarytá křesťanka je podruhé vdaná a jako zoufalka Lynette má dvě děti v pubertě. Přestože je vyčerpaná, bojí se, že brzy odjedou na studia a zůstane v prázdném domově.

Lauri Waringová jako Eddie

Ne, že by Eddie měla jako Lauri tři děti, ale Eddie moc dobře ví, jak se snadno dostat na dno, a jak se z něj zase rychle vyhrabat. O to se snaží i Lauri, která pracuje pro Vicky Gunvalsonovou. Nedávno se rozvedla a musela slevit z luxusu, na který byla zvyklá.

Jo De La Rosová jako Betty

Betty je nováček mezi seriálovými „zoufalkami“, stejně jako Jo. Jo je snoubenka s jedním z místních rozvedených otců. Sebevědomá a přitažlivá Jo hledá v podivném novém světě své místo. Od 28. ledna můžete každé pondělí až pátek můžete sledovat opravdu zoufalé Paničky z Orange County.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.