Pomsta: Souboj mrch v přímém přenosu

Každé pondělí vás Prima love provádí životem zhrzené Emily. Je mladá a krásná, přesto ji v jejím životě potkalo něco, co se jen tak neodpouští. Emily se přestala chápat jako oběť. A útočí na ty, kteří jí ublížili. Jenže ne vždy drží pevně otěže svého plánu. V Pomstě se objeví nová postava, Amanda...

Emily je mrcha. A my jako diváci tak trochu chápeme, proč. To, co jí kdysi povrchní společnost luxusní čtvrti Hamptons provedla, je neodpustitelné. Chladná blondýna si jde tvrdě za svým. Jako kat se zbavuje všech a všeho, přestože ne vždy jde všechno podle jejích plánů.

Podívejte se do fotogalerie, co se bude dít v dnešním díle:

Ke splnění její kompletní pomsty měla sloužit Amanda, nová postava seriálu. Jenže Amanda alias Kara odmítla opustit Hamptons. Není se čemu divit, luxusní večírky, vily a hlavně sexy mladíci ve svých golfových pulovrech - to je velké lákadlo... Nikoho nepřekvapí, že i Amanda už má vybráno. Její cílevědomost dokonale ničí Emily. Tohle bude souboj mrch v přímém přenosu!

Emily není jediná, která bojuje o své místo na slunci. Daniel pro změnu soupeří s Tylerem o otcovu přízeň. A klacky pod nohy mu začíná házet jeho vlastní přítel.

Koho si vybrala Amanda? A jak si s ní poradí Emily dál? Uvidíte na Prima love v pondělí ve 21. 20.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.