Poznejte nové hvězdy: Představitelka Annabeth ze Zločinů ze sousedství měla těžký víkend ve Vegas!

V párty duchu měla přelom srpna a září představitelka Annabeth Chase Jennifer Finnigan. Usměvavá blondýnka si vyrazila do hlavního města hazardu. Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Prima Love.

Co uvidíte v pátek večer v novém seriálu Zločiny ze sousedství?

Co čeká Jenninu Annabeth Chase v druhém dílu Zločinů ze sousedství? Hra o čas! Někdo totiž unesl mladou studentku. Je naděje, že může být ještě naživu, podaří se však objevit stopy, které Annabeth a její kolegyni Maureen k dívce a jejímu únosci zavedou?

Taková normální sobota ve Vegas

A že si Jennifer Finnigan svůj pobyt v Las Vegas zřejmě náležitě užila! Fotky od rulety a dalších hazardních pokušení sice neukázala, zato se patrně královsky bavila v klubech.

Za herce Jonathana Silvermana je herečka vdaná už od roku 2007 a pořád jsou zřejmě jak hrdličky. Silverman jí nedávno ostatně veřejně poslal parádní narozeninové vyznání. A rozhodně to nebyl jeho jediný láskyplný vzkaz.

Uvidíte v pátek od 20.15 na Prima Love v dalším dílu seriálu Zločiny ze sousedství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.