Reality show na Prima love: Krásky proměňují tyhle stydlivé geeky v okouzlující muže

Už tu bylo zaměření na zpívání, tancování, přežití ve vile, vědomostní nebo fyzické dovednosti. Co když to ale smícháme dohromady a na jednu stranu barikády dáme rozené geeky a na druhou trochu hloupější, za to ale jedny z nejkrásnějších dívek světa?

Jedinečná reality show, která nemá obdoby, přináší zápolení dvou opravdu výjimečných skupin. Ty pak společně soupeří o to, kdo na konci pozvedne vítězný pohár a 250 tisíc dolarů. Jenže nejde pouze o cenu. Jde o kompletní přeměnu. A pokud vás zajímá, kdo se bude měnit nejvíce, čtěte dál.

Dle slov producentů je reality show Krásky vs. šprti také hodně sociální experiment a je zajímavé vidět, jak se z počítačově zaměřených kluků stávají sociálně oblíbení jedinci, jež nezkazí žádnou zábavu. V proměnách ze žabáků v šarmatní prince jim pak pomáhá skupina krásných dívek, které se mohou zdát hloupé, ale o to víc jsou krásné.

I dívky v reality show ukazují, že to nejsou chladné krásky, které touží jen po krásných fotbalistech. Mladé geeky sice představí světu jako okouzlující gentlemany, jejich duše se ovšem příliš nemění. Jen se ukážou světu v poněkud jiném světle.

Odbourá osmnáct soutěžících stud a vyjdou ze svých škatulek?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.