Reportérka dostane Další šanci zachránit budoucí oběti

Lidé dělají chyby. Když kvůli těm chybám zemřou lidé, je to trochu bolestný způsob, jak ji odhalit. Něco takového se stane hrdince pátečního filmu ve 20.15 na Prima love ve filmu Další šance. Mladá reportérka se bude snažit napravit svoje chyby.

O čem dramatický snímek Další šance je? Reportérka Kate Fischerová začíná učit na jedné univerzitě. Nová životní situace v ní probouzí vzpomínky na zářijového sériového vraha převlečeného za policistu, který má na svědomí životy několika mladých žen. Kdysi po něm pátrala. Až se jí jednou někdo přihlásil. Udělala s neznámým rozhovor a usoudila, že nejde o vraha. Mýlila se. Zabil další ženu.

Policie je přivolána do jakéhosi bytu. Správce domu nalezl kabelku. Patří Kate. Někdo ji odcizil před dvěma lety. Znepokojivé je ale něco jiného, a to zeď posetá fotografiemi obětí zářijového vraha Hersoga. Je na ní i fotka Kate. Že by na ni měl někdo políčeno?

Krok za krokem

Kate snídá se synem. Odjíždí se svým otcem kempovat. Kate se vybaví momenty z manželství. Partner ji opustil, protože neunesl její pracovní nasazení. Kate míří na policejní stanici. Zde jí detektiv Sinclairová předá kabelku a ukáže fotografie. Večer přichází ke Kate policista v doprovodu detektiva Lucase Kelleyho. Později v noci Lucas opět zaklepe na dveře. Nabídne Kate, že kvůli její bezpečnosti zůstane.

Začíná škola. Lucas se staví na univerzitě. Podle něj jde po Kate někdo, kdo ji zná. Možná některý ze studentů. Kate se při přednášce podaří získat jména studentů i s fotografiemi, aby je Lucas mohl prozkoumat. Všichni posluchači se o případ zářijového vraha velmi zajímají.

Ke zkoumání studentů je přizván psycholog. Nejpodezřelejší jsou Neil, který se do Kate pořád naváží, a jakýsi blonďák, jehož rukopis neodpovídá studentovi prvního ročníku.

Lucas se později zastaví za správcem bytu s fotkami studentů. Možná si vzpomene, kdo bydlel v bytě, kde se našla kabelka a fotografie vrahových obětí...

Podívejte se v pátek na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.