Sama proti osudu: Co má hlavní hrdinka společného se svou představitelkou?

Milostné drama v nelehké situaci – toť zápletka tohoto romantického počinu. V hlavní roli je odvážná lékařka, která se vydá pomáhat obětem zeměstřesení na Sumatru. Tady se krom hrozných podmínek setká i s arogantním kolegou. Než zjistíte, jak to dopadne, mrkněte na pár zajímavostí o představitelce h

Romantické drama Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20:15 na Prima Love.

Začátek jako překvapení

Jsou herečky, které odmala vědí, že chtějí hrát a pak ty, které jejich kariéra nakonec možná tak trochu překvapí. Alexandra Neldel patrně patří do té druhé skupiny. K první roli se totiž prý dostala víceméně náhodou. V půli 90 let pracovala jako zubní asistentka a příležitostná hosteska, když si ji na turnaji v pólu vyhlédla šéfka castingové agentury a pozvala ji na zkoušku pro roli v seriálu Gute Zeiten, schlechte Zeiten. Dopadlo to dobře a tehdy dvacetiletá Alexandra naskočila do natáčení seriálu, kde pak strávila celé tři roky.

Sexy dívka z obálky

Už krátce po svém nástupu do této záležitosti Alexandra zapózovala i pro časopis Playboy, kde oslnila i hřívou blond vlasů. A přišly i další role. V roce 2005 například romantický seriál Verliebt in Berlin, kde ztvárnila hlavní roli. Neldel sice po první řadě seriál opustila, později se do něj však vrátila. V roce 2005 se Alex objevila po boku Tila Schweigera (Klepání na nebeskou bránu, Hanební pancharti) a Johanny Wokalek (Baader Meinhof Komplex) třeba v komedii Naboso, zahrála si i v komedii 90 dní bez sexu a dalších romantických záležitostech.

Není z cukru

Alexandra se nicméně nevěnuje jen herectví, ale angažuje se také v charitativních projektech. Pomáhala například se stavbou domů pro nejchudší obyvatele v Kambodži a Nepálu. Hlavní hrdince sobotního snímku se tedy tak trochu podobá.

Romantický film Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20:00 na Prima Love.

Sdílejte článek
Štítky seriál Sherlock Holmes

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.