Sběratelé kostí: Top 5 míst k hledání mrtvol

Kůstka hledá zbytky těla i v latríně, a ta asi nepatří mezi nejlepší místa k práci... Ale ona má prostě smůlu, seriál Sběratelé kostí jí dává zabrat. Přesvědčte se sami!

Tak se podíváme na ta nejhorší místa k práci, jaká vás můžou potkat:

1. Mrtvola v mrtvole?

Těla na pláži, na poli, na silnici mají jednu velkou výhodu, jsou snadno odhalitelná a člověk se k nim snadno dostane. Těžší je, když se k nim musí probojovat, například tak, že hledá mrtvolu v mrtvole. V tomto případě šlo naštěstí jen o medvěda, ale lidem s lehkým žaludkem stačí málo.

2. Jezero čisticích prostředků

Dr. Brennanová je forenzní antropoložka a potřebuje ke své práci kosti. S tím souvisí, že všechny oběti, které zkoumá, jsou v různých stadiích rozkladu. Někteří vrahové se přitom snaží, aby šly věci rychleji, v jednom případě si pachatel napomohl vanou plnou domácích čisticích prostředků! Taková koupel by zaručeně trumfla i ty nejzdravější/nejsmradlavější bahenní lázně.

3. Skládka

Popeláři se nikdy nedostanou na špici nejvyhledávanějších profesí. Zato u nás se do popředí dostanou. Prohledávat tuny odpadků, plesnivějící jídlo a mrtvé krysy, abyste nakonec našli mrtvého člověka? To vylepší den až ve chvíli svého konce.

4. Dětské miss a la panenky Chucky

Ačkoliv najít lidské ostatky u dálnice vedle odpadního potrubí také není žádná slast. Tentokrát se však nacházíme ve světě dětských Miss, a kdo je jednou viděl, tak ví, o čem mluvíme. Ta děcka vypadají jako upravenější verze panenky Chucky.

5. Latrína

Na vrchol patří jednoznačně pán z latríny. Představa, že v něčem takovém hledáte ty nejmenší důkazy jako třeba lidské vlasy, vás nutí odvracet zrak od obrazovek. Hledat jehlu v kupce sena je proti tomu procházka růžovým sadem.

Na případ Kůstky, která se musela hrabat v latríně, jsme se soustředili zde. Podívejte se a nenechte si ho ujít ve středu na Prima love ve 21.20!

Klára Drahotová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.