Sběratelé kostí: Zemřel gurmán kvůli menu?

Tentokrát to bude o chuti. Svým způsobem. Právě chuť totiž mohla být motivem vraždy, která přistane Kůstce a Boothovi na stole. Nebo spíš to, že někomu nechutnalo….

Další díl premiérové 10. řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Smrt hvězdy

Tým Jeffersonova institutu má tentokrát opět co do činění se showbyznysem. Někdo totiž zabil další televizní celebritu – tentokrát se jedná o slavného kuchaře. A Kůstka a spol. možná vraha znají.

Moc ho neoslnili

Podezřelým podnikem se totiž brzy stane restaurace, kde si právě členové týmu s oblibou dávají do nosu. Oběť však měla zřejmě jiné chutě a menu podniku ošklivě pohanila. Což může být pro provozovatele motiv jak hrom! Anebo bylo všechno úplně jinak?

Žehlí si svědomí

Kromě dalšího případu se však můžete těšit i na pokračování Boothova osobního dramatu. Booth si totiž, poté, co v minulém díle podlehl svodům hazardu, zkouší tak trochu vyžehlit svědomí… Kůstku však jen tak neoblafne!

Další díl seriálu Sběratelé kostí už v úterý od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.