Seriálový Barney se zase pochlubil rodinou a pekařským uměním

UP-Spot Prima+ Pod hladinou

Neil Patrick Harris alias Barney ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku baví své fanoušky na Instagramu celkem často. A před pár dny přidal další, obzvlášť milý obsah.

Každý den můžete pravidelně sledovat na Prima love příběhy kamarádů, kteří zažívají stejná trápení jako my, oni to však berou pořádně s humorem. Barney je jeden z mužů, jež si o sobě myslí, že jsou úžasní a dávají to pořádně na odiv. Na to nejvíc zabírají ženy. Těch má nepočítaně.

Ve svém reálném životě představitel Barneyho dává přednost mužům. Se svým partnerem vychovávají dvojčata. Patrick Neil Harris dává pravidelně nahlédnout do své rodiny fanouškům díky sociální síti Instagram.

Pyšní tátové

Dvojčata Harper a Gideon, které Neilovi a jeho manželovi Davidovi odnosila náhradní matka, totiž slavila pět let. Což je velká událost. A jak se na narozeninovou oslavu sluší a patří, nesměly chybět fotky oslavenců. Roztomilé děti tak Neil blejskl přímo u narozeninových dortů.

„Všechno nejlepší Gideonovi a Harper, dvěma nejúžasnějším dětem v zemi (dorty vyrobili a nazdobili jejich tátové),“ napsal Neil k fotografii.

Na dalších fotkách pak výzdobu obou sladkostí detailně popisuje. U prvního dortu droidi bojují s princeznou.

Jak dorty chutnaly, se ani jeden z rodičů nepochlubil. Nabízí se však otázka, zda si s hračkami nevyhráli víc tátové než malí oslavenci.

Nicméně i v téhle rodině se často role obrátí a děti královsky baví své rodiče. Níže zmíněné ukázky jen trochu staršího data jsou toho důkazem.

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete sledovat každý den na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.