Seriálový Barney se zase pochlubil rodinou a pekařským uměním

Neil Patrick Harris alias Barney ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku baví své fanoušky na Instagramu celkem často. A před pár dny přidal další, obzvlášť milý obsah.

Každý den můžete pravidelně sledovat na Prima love příběhy kamarádů, kteří zažívají stejná trápení jako my, oni to však berou pořádně s humorem. Barney je jeden z mužů, jež si o sobě myslí, že jsou úžasní a dávají to pořádně na odiv. Na to nejvíc zabírají ženy. Těch má nepočítaně.

Ve svém reálném životě představitel Barneyho dává přednost mužům. Se svým partnerem vychovávají dvojčata. Patrick Neil Harris dává pravidelně nahlédnout do své rodiny fanouškům díky sociální síti Instagram.

Pyšní tátové

Dvojčata Harper a Gideon, které Neilovi a jeho manželovi Davidovi odnosila náhradní matka, totiž slavila pět let. Což je velká událost. A jak se na narozeninovou oslavu sluší a patří, nesměly chybět fotky oslavenců. Roztomilé děti tak Neil blejskl přímo u narozeninových dortů.

„Všechno nejlepší Gideonovi a Harper, dvěma nejúžasnějším dětem v zemi (dorty vyrobili a nazdobili jejich tátové),“ napsal Neil k fotografii.

Na dalších fotkách pak výzdobu obou sladkostí detailně popisuje. U prvního dortu droidi bojují s princeznou.

Jak dorty chutnaly, se ani jeden z rodičů nepochlubil. Nabízí se však otázka, zda si s hračkami nevyhráli víc tátové než malí oslavenci.

Nicméně i v téhle rodině se často role obrátí a děti královsky baví své rodiče. Níže zmíněné ukázky jen trochu staršího data jsou toho důkazem.

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete sledovat každý den na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.