Slavná jména v Jak jsem poznal vaši matku. Kteří slavní muži zahráli vedlejší role?

Nedávno jsme si připomněli slavné ženské hvězdy, které okořenily tento populární seriál. Teď přicházejí slavné pánské tváře. Kdo ze známých umělců se (na kratší či delší dobu) přidal ke starým známým? Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love ve 13.55, 14.25 a 18.45 a 19.15.

Eso z Twin Peaks

George Van Smoota, bývalého manžela Tedovy přítelkyně Zoey Pierson, si střihl Kyle MacLachnan. Charismatický chlápek je neodlučitelně spjat s postavou agenta Coopera v Lynchově kultovním seriálu Městečko Twin Peaks.

Vidět jste ho však mohli i jako hlavního hrdinu adaptace Kafkova Procesu, nebo další “Lynchovině” Modrý samet. Jeho George Van Smoot je nadšenec do lodí i do umění. A v jednom z dílů dostane ránu od Marshalla… Proč? Protože se Marshall bojí, že ho Lily s Georgem podvádí. Au.

Dawsone, Dawsone.

Výrazně méně movitějšího i úspěšnějšího týpka si v populárním seriálu střihl James van der Beek. Simon Tremblay, teenagerská láska Robin Scherbatsky, nicméně i v průběhu dalšího života okouzlující moderátorku pořád tak trochu pálí… A tak má Robin nakonec na kontě hned dva “rozchody” se Simonem, v obou případech kvůli jedné dámě. Na Simona “zamlada” můžete mrknout v jednom z videoklipů mladické kariéry Robin Scherbatsky… Pardon, Robin Sparkles. Oujé!

Ale zpátky k Jamesovi. Amerického herce si nejvíce pamatujete jako hlavního hrdinu seriálu Dawsonův svět. Zaujal však i jako psychopat v Pravidlech vášně. A zápornou roli si střihl i v Myšlenkách zločince, které můžete vídat každé pondělí na Prima love.

Joe Magnaniello

Třetí do party je představitel (třeba) vlkodlaka Alcida ze seriálové hitovky True Blood Joe Magnaniello. Ten si v HIMYM střihl roli Brada, Marshallova kámoše z právnické fakulty.

A s Marshallem strávil opravdu hodně času, poté co se Marshall na čas rozešel s Lily, neb on sám v té době taky dostal kopačky. Joe se objevil třeba ve Spider Manovi, striptérském Bez kalhot nebo Ve službách FBI.

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love ve 13.55, 14.25 a 18.45 a 19.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.