Stane se Barney v pátek budoucím otcem?

Téma rodičovství se prolíná jedním z pátečních dílů populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. A cože se bude dít? Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte v pátek od 14.45 na Prima love.

Praští do toho?

Tak za prvé tu máme patrně nejstabilnější pár seriálu –Marshalla a Lily. A právě ti začínají uvažovat o tom, že by si nějakého toho sviště pořídili. Praští do toho, nebo se rozhodnout ještě počkat? Uvidíte!

Nečekaná komplikace

Z trochu jiného úhlu rodičovství čelí svůdník seriálu Barney Stinson. Tomuto okouzlujícími týpkovi se totiž stalo něco, co možná většina fanoušků nepovažuje (v jeho případě) za nečekané, je tím však i tak pořádně zaskočen. Nebudeme vás napínat… Barney se tak trochu bojí, že může být tatínkem.

Nejzajímavější je však fakt, že představitel seriálového Barneyho je v realitě snad nejlepším hollywoodským otcem pod sluncem. Se svým dlouholetým partnerem Davidem Burtkou (tvoří pár více než deset let) si pořídili dvojčátka – kluka a holku. Fotky jejich ratolestí a pověstných kostýmů nejen na Halloween můžete sledovat na jeho bohatém Instagramu. Proč bohatém?

Neil patří mezi ty hvězdy, které si se sociálními sítěmi opravdu rozumí – stejně jako například Robert Downey Jr. – a sociální sítě tak pravidelně zaplavuje náhledy do svého života. Někdy jsou hodně vtipné (třeba jeho dovolená minulý rok, kdy fanouškům ukazoval stav Harrise postupně po vypitých margaritách). Dojemně však působí jeho fotografie s ratolestmi, s kterými tráví nejvíce času a vymýšlí jim hodně speciální zábavu.

Uvidíte v pátek od 14.15, 14. 45, 18.45, 19.15 na Prima love v dalším dílu seriálu Jak jsem poznal vaši matku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.