Užijte si africkou romantiku stejně jako Johanna

Představte si, že máte už svůj zažitý životní standard, vedete kliniku v Německu a vlastně se vám vůbec nechce na současném stavu něco měnit. A najednou už sedíte v letadle do Afriky dělat bůhvíco. Jak to může dopadnout, uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v romantickém snímku.

Johanna odlétá do Afriky za svým těžce nemocným otcem, s nímž se velmi dlouho neviděla. Dr. Wilhelm Zarrman se totiž před lety rozhodl opustit teplé místo v zavedené německé klinice a udělat něco pro lidstvo. Osobně rozjel projekt nemocnice pro chudé domorodce v bohem zapomenuté části Jižní Afriky.

Sám si je jist, že jeho choroba postupuje a mnoho času mu už nezbývá, a proto kontaktuje svoji dceru Johannu s naléhavou prosbou, aby za ním do Afriky přijela. Jeho dcera je ale stejná jako on sám před mnoha lety – vytížená prací, kdy spolu se snoubencem Michaelem Kiollem vede v Německu kliniku. Nakonec se ale rozhodne otcovo přání vyplnit. Na cestě ji doprovází její snoubenec, který tuší, že ji chce otec přemluvit, aby v Africe zůstala a pokračovala v jeho práci. Právě tomu chce ale Michael zabránit.

Podobné články

Ještě než se Johanně podaří s ním setkat, otec umírá. Jeho pravá ruka, dobrodruh a pilot Thomas Marrach, je nicméně odhodlaný bránit místní nemocnici stůj co stůj. Třeba se nakonec rozhodne Johanna sama zůstat a nevýdělečnou kliniku převzít…

Na romantický snímek Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.