V neděli se na Prima love budete bát s Katie Holmes

Bývalá žena Toma Cruise a režisér, který získal Oscara, jsou dokonalým příslibem skvěle stráveného večeru na Prima love. V neděli na Prima love uvidíte drama Opuštěná. Bude mít Katie vidiny, nebo se jí opravdu zjevuje nezvěstný přítel z let dřívějších?

Katie Holmes si můžete všichni pamatovat jako jednu z hlavních lásek Dawsona. Úspěšný americký seriál Dawsonův svět nám na konci devadesátých let představil tehdy hodně nesmělou brunetku Katie Holmes. Ta se později médiím přiznala k tomu, že se jí splnil životní sen. Natáčet hollywoodské filmy? To určitě, kromě toho se jí ovšem podařilo vdát za svou platonickou láskou. Rozvod s Tomem Cruisem sice následoval po pěti letech, ale Katie má splněno.

Katie Holmes si zahraje v dramatickém snímku Opuštěná studentku, která trpí divnými vizemi o svém bývalém příteli, který záhadně zmizel během prvního ročníku jejích studií. Některé její vize dokonce naznačují, že také ona by mohla být zapletená do zmizení nějaké jiné osoby. Katie Burkeová v té době řeší se svými kamarády zaměstnání po škole. I tak se má dostavit do kanceláře svého profesora, kde na ni čeká detektiv Wade Handler a vyptává se jí na Larkina, který byl jejím přítelem. Ona však netuší, kde by mohl být…

Inferno

Katie je na pohovoru své vysněné práce. Působí velmi sebejistě a bez problémů odpovídá na položené otázky. Doma vzpomíná na to, jak Larkin vedl pěvecký sbor, ve kterém účinkovala. Od kamarádky Amandy se pak dozví, že si ze šedesáti lidí na pohovoru vybrali pouze dva – a Katie je jednou z nich. Ve chvílích volna se však její myšlenky stále vracejí k bývalému příteli, má dojem, že je stále vedle ní.

Katie v knihovně pokračuje ve své práci. Padne na ni však únava, usne a opět se jí zdá zlý sen. Když se probudí, všimne si, že na stole je napsané nějaké číslo, a tak začne hledat knihu, které číslo náleží. Kniha má název Inferno...

Snímek Opuštěná natočil a napsal režisér Stephen Gaghan, který získal v roce 2001 Oscara za scénář filmu Traffic – nadvláda gangů. Jeho první režisérský počin můžete sledovat na Prima love v neděli ve 20.05.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.