V pátek si užijte romantické Pozdravy z Amsterodamu!

V pátek večer na Prima love ve 20.15 budete svědky příběhu ženy, které se během jedné chvíle přihodí několik životních událostí najednou. Dostane možnost mít konečně své vytoužené dítě, zároveň jí umře tatínek. Jak se s tímto osudem Anna, květinářka s Amsterodamu, vyrovná?

Německou romantiku Pozdravy z Amsterodamu uvítáte hlavně po tomto hektickém týdnu. Anna Lechnerová žije spořádaně se svým manželem v krásném Amsterodamu. Společně tady provozují květinářství. Život jim pomalu ale jistě plyne mezi květinami, zatímco Annu sužuje touha stát se matkou. Po několika neúspěšných pokusech spolu dva manželé odeslali žádost o adopci, na kterou po nějaké době zapomněli.

Jednoho dne Anně zavolá z Německa sestra Lilly, že měl otec infarkt. Anna neváhá, nasedne do auta a vyrazí směr Mnichov. Manžela nechává doma, protože k nim má přijít kontrola z adopčního úřadu. Narodila se holčička, kterou rodiče nechtějí, a Anna s Edem jsou první na čekací listině. Nemohli mít dítě, a tak se radují, že se konečně objevila šance na adopci.

Anna je štěstím bez sebe, jenže v téže chvíli se dozvídá, že jí umírá otec. V den pohřbu potkává po dlouhé době svoji sestru. Něco se jí na ní nezdá. Následně se Anna dozvídá, že Lilly žije v naprosté izolaci. Přátele, o kterých jí vyprávěla, si vymyslela. Před pětadvaceti lety s matkou havarovaly. Matka zemřela a Lilly má pochroumanou nohu… Anna zatelefonuje úřednici, že adopce v tuto chvíli nepřichází v úvahu. Musí zůstat se sestrou v Německu. Myslí si, že to Lilly sama nezvládne. Otec si přál, aby Anna převzala vedení rodinného květinářství. Lilly je přesvědčená, že ho sestra před smrtí přemluvila, aby jí podnik přenechal. Přijíždí Ed a přemlouvá Annu, aby odjela zpátky do Nizozemska a dala sestře šanci. Lilly si domluví pracovní schůzku, když se však má setkat s obchodním partnerem, dostane strach, protože se stydí za ortézu. Nakonec přizná, že potřebuje pomoc…

Jak tak extrémní životní situaci Anna zvládne? Kdo jí pomůže?

Podívejte na Primu love tento pátek ve 20.15 na Pozdravy z Amsterodamu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.