V úterý se na Prima love řítí živelná Chůva k pohledání

Fran je naše stará známá. Neposlušná chůva se vrátila před časem na obrazovky Prima love. A zítra si v dalším díle zahraje jedna celebrita v obvazech!

Fran Fineová kdysi přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostala do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby. Chůva k pohledání měla obrovský ohlas v Americe, Austrálii, ale i v Evropě. Čeští diváci ji milují už několik let. Pokud se ptáte proč, je to jednoduché. Její humor pochází z vtipných situací ze života scénáristů, producentů, ale i od samotné představitelky hlavní role.

Fran má v domě celebritu v obvazech!

Zítřejší díl bude Fran se bude snažit zjistit, kdo je ta osoba v obvazech. K Sheffieldům přijela celebrita s obličejem v obvazech, Maxwell nechce říct Fran, kdo to je, protože by všem prozradila její totožnost. Chůva k pohledání se ale nevzdává! Fran dělá všechno proto, aby zjistila, kdo to je…Tento díl uvidíte dopoledne na Prima love od 12.40

Fran hledá sexy doprovod

Bláznivá Fran se vrací na obrazovky ještě týž den v 19:50. Fran se bude snažit sehnat doprovod, který by u její nepřítelkyně vyvolal žárlivost! Jak si s tím chůva poradí? Nechte se překvapit…

Patříte mezi ty, kteří Chůvu k pohledání ještě neviděli, nebo znáte dokonale všechny její hlášky? Na ty nejlepší se podívejte ZDE.

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.