V životě seriálového chirurga se odehrává zemětřesení. Co se děje?

Hvězda jednoho z nejslavnějších amerických seriálů Chirurgové, Patrick Dempsey, prožívá v osobním životě velké změny. Do médií se v poslední době dostala zpráva, že se se svou ženou rozvádí. Co je na tom pravdy?

Patrick Dempsey hraje svého Dereka už přes deset let, další řada Chirurgů se natáčí v L.A., zatímco vy můžete sledovat desátou řadu Chirurgů na Prima love každou neděli po 22. hodině.

Co se tedy s fešným Patrickem, který nedávno oslavil devětačtyřicáté narozeniny, děje? Vypadá to, že milovník automobilů má zaječí úmysly. Do médií se dostala zpráva, že se rozvádí se svou ženou, s kterou měl několik let harmonický vztah a společně vychovávali děti.

Kolik Patrick Dempsey díky Chirurgům už vydělal? To se dozvíte tady:

Podobné články

Patrick nedávno nechal vyfotit i jeho luxusní sídlo v Kalifornii pro jeden z luxusních designových časopisů. Jeho vilu můžete v klidu považovat za umělecké dílo. Web Prima living vám přinesl video, jak to u něj doma vypadá:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.