Ve čtvrtek uvidíte na Love Zločiny nad Seinou s Jeanem Reno!

Už ve čtvrtek ve 20.15 uvidíte na Prima love krimiseriál s francouzskou hvězdou. Zkušený detektiv Jean Reno vyšetřuje v novém mysteriózním seriálu děsivé vraždy spáchané ve známém prostředí ikonických pařížských památek. To vše uvidíte v seriálu Zločiny nad Seinou!

Seriál Zločiny nad Seinou má osm epizod a uvidíte jej každý čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Velitel Jo Saint-Clair (Jean Reno) je veteránem policejního oddělení vražd v Paříži. S těmi nejvážnějšími, nejzáhadnějšími a nejbizarnějšími vraždami má proto hodně zkušeností. Saint-Clair je stejně geniální jako hrozivý. Disponuje inteligencí sériového vraha, díky níž se mu daří řešit zločiny, které narušují klid ikonických francouzských památek. Jeho soukromý život je ale plný úplně jiných problémů. S pomocí jedné neortodoxní jeptišky se chce znovu sblížit s odcizenou dcerou.

Mysteriózní kriminální seriál je čerstvá novinka. Děsivé vraždy se v něm netradičně odehrávají na pozadí jednoho z nejromantičtějších měst na světě. Neúnavný hon Jo Saint-Claira za spravedlností nás proto v každé z osmi epizod zavede do nečekaně krvavého zákulisí tak ikonických architektonických památek, jako jsou notoricky známá Eiffelovka, proslulá katedrála Notre-Dame, tajuplné pařížské Katakomby nebo náměstí Vendôme.

Vraždy, které neúprosný Saint-Clair vyšetřuje, jsou vskutku šokující: jistou supermodelku někdo shodí z Eiffelovky, vrah dítěte je nalezený umučený před vstupem do Notre-Damu, mladá dědička je utýraná během sexuálních eskapád v hotelu Crillon, prominentní zlatník uhoří u vendômského sloupu a profesor Sorbonny je otrávený před budovou pařížské opery. Naštěstí je tady Jo, kterému viníci neuniknou!

Vše uvidíte na Prima love ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.