Ve čtvrtek uvidíte premiéru seriálu Dva muži zákona!

Jsou to dva vyšetřovatelé a oba dva naprosto odlišní. Třaskavou plochu mezi nimi můžete sledovat premiérově už od čtvrtka na Prima love ve 23:00. Nenechte si ujít nový německý seriál, který je v Německu fenoménem!

Neokoukaný nový akční krimi seriál kombinuje napětí s humorem i vzrušením a při tom vychází z bohaté tradice subžánru „buddy movies“. Dvojice hlavních hrdinů detektivů by typicky nemohla být rozdílnější. Rodinný typ Markus (Jörg Schüttauf) se řídí pravidly a kvůli manželce a dětem se snaží vyhýbat nebezpečí. Jenže Carl (Dominic Boeer) je tak trochu šílený a do akce se vrhá zásadně po hlavě. Navzdory odlišnému pohledu na věc jsou ti dva výborní parťáci a ještě lepší přátelé.

Díky tomu se jim daří zatočit s padouchy, ať už jsou jejich zločiny sebepromyšlenější. Během devíti epizod čekají na Markuse a Carla sériový vrah zaměstnanců charity, ruská mafie, pašerák zbraní, zloději aut, drsní motorkáři, zákeřné žhářství, mrtvoly prošpikované lukostřeleckými šípy i to zdaleka nejnebezpečnější – vlastní osobní problémy.

Dva muži zákona – povedená dvojka

Seriál se stal nejsledovanějším pořadem německé televize!

První díl seriálu Dva muži zákona vznikl už v roce 2010. Má devadesátiminutovou délku celovečerního filmu a stal se nejsledovanějším pořadem ve vysílání televize RTL. Následujících osm epizod mělo premiéru o dva roky později.

Postavy dvou rozdílných detektivů, kteří se dohadují a škádlí při každé příležitosti, ale přesto jsou nejlepšími kámoši, představují naprostou filmovou klasiku. Mezi nejslavnější „příbuzné“ Markuse a Carla patří hrdinové Smrtonosné zbraně, Křižovatky smrti nebo Mizerové.

Sledujte nový seriál Dva muži zákona ve čtvrtek ve 23:00 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.