Ve Fantastických dortech se budou péct dorty v hollywoodském stylu!

Reality show Fantastické dorty dnes znovu prověří nervy třech soutěžících.Tentokrát budou péct svatební dort na téma starého Hollywoodu. Jaký dort vyhraje?

Tři soutěžící si budou muset sáhnout na dno svých sil. Během devíti hodin musí upéct dort ve stylu Hollywood vintage. A musí být vysoký 1,5 metru. Ten nejšikovnější pak vyhraje rovných 10 000 dolarů.

V tomto díle má před sebou trojice soutěžících těžké téma, a to svatbu v hollywoodském stylu. Sharon, Jan a Pat se pokusí za devět hodin vytvořit dort, kterým předčí soupeře. Rozhodující slovo bude mít zákaznice – nevěsta z plánované svatby. Vznikají první návrhy, části konstrukcí. Základní tvary se obalují fondánem.

Jan a Pat pokračují celkem svižně, ale už jsou tu první úvahy, zda některou část nevynechat nebo nezjednodušit. Dvě hodiny před koncem jsou dorty úctyhodně vysoké a týmy začínají s dolaďováním a zdobením. Aby toho nebylo málo, přichází nevěsta, která ukazuje motiv ze svatebního oznámení. Ráda by, aby ho dámy do dortu zakomponovaly. Třicet minut před koncem se soutěžící snaží dokončit a zachránit vše, co je možné. Pracuje se do poslední vteřiny. Následuje převoz dortů do vedlejší místnosti za porotci…

Vy se podívejte na ty nejhezčí svatební dorty:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.