VIDEO: Jak se natáčel nový klip Jennifer Lopez

Americká zpěvačka, která vystoupí 26. října v Praze, právě vydala nový singl Goin´in. V klipu špulí zadeček ve stříbrných legínách.

Podívejte se pod článkem na oficiální reportáž z natáčení klipu!

Americká superhvězda je v současné době na světovém turné, během nějž se svou show přijede 26. října i do pražské O2 Arény. Těšte se na desítky tanečníků, převleky a světelné efekty.

Na video ze zákulisí koncertů se podívejte ZDE.

Ukázku koncertu z Montrealu si přehrajte TADY.

Vstupenky na pražský koncert s podtitulem Dance Again v cenách od 1190 Kč jsou v prodeji na terminálech SAZKA, předchozí internetová rezervace je možná na www.sazkaticket.cz.

Jennifer Lopez nedávno roztančila i letušky a stewardy společnosti Air France. Ti na písničku Get on the Floor zatančili k údivu cestujících přímo za rušného provuzu na pařížském letišti Charlese de Gaulla.

Podívejte se na video ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.