Seriály a filmy

16. července 2013 17:00

Petra Kloidová

Záchranka San Francisco: Záchranáře budou trápit erotické sny

Seriál Záchranka San Francisco můžete sledovat každou středu ve 23.15. Uvidíte práci záchranářů, kteří každý den bojují se smrtí, aby pomohli cizím lidem. Jak to vypadá v jejich kolektivu?

Záchranáři ze San Franciska jsou různorodá parta, která se ne vždy snese dohromady. Přesto ale jejich postavy procházejí vývojem, jaký by málokdo čekal. Vzpomeňme si na Rabbita, který kdysi přežil svou smrt a myslí si, že je nesmrtelný. Kdekdo by mu díky jeho chování uštědřil jednu pálivou facku, ale i Rabbit se mění a pomalu odkrývá bolesti, které ho ovlivnily a formovaly jeho osobnost.

Nový lékař na place?

K záchrance se ve středu připojí nový hlavní lékař úrazového oddělení. Stane se jím doktor Lyndon Carnahan, otec Nancy. Je přísný a striktně vyžaduje dodržování předpisů. Všichni jsou z něj ve stresu. Jak to ustojí ohnivý Rabbit?

Erotické sny

Marise se zdálo, že se milovala s Rabbitem. Je z toho celý den zaskočená. Nancy s Glennem a Rabbit zachraňují zraněné po autonehodě. Tyler s Boonem vezmou do nemocnice známého hypochondra Iru, který si opět myslí, že umírá. Když je propuštěn, zase volá záchranku. Glenn mu vyčiní, že kvůli němu nemohou pomáhat jiným lidem. Irovi se přitíží, ale tentokrát záchranku nezavolá. Začne kašlat krev a zemře.

Tylor s Boonem jedou do mešity, kde silně věřící žena potřebuje pomoci, ale manžel to nechce dovolit. Přesto ji do nemocnice odvezou.

Je přivezen i muž, kterého do obličeje kopl kůň. Nemůže dýchat, potřebuje rychlou pomoc. Diana ví, co musí udělat, ale doktor Carnahan nechce zákrok dovolit, protože není podle předpisů…

Jak všechny kalamity zvládne Záchranka San Francisco? To uvidíte ve středu 23.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.