Seriály a filmy

10. listopadu 2016 22:00

Petra Kloidová

Zločiny ze sousedství: Představitelka Annabeth Chase se nebojí včel ani vlka!

Obzvlášť hnusný případ tentokrát vyšetřují Annabeth Chase a Maureen Scofield. Někdo brutálně napadl manželský pár v jejich vlastním domě. Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Primě LOVE.

Proč měl manžel přežít?

Případ je to přitom přinejmenším podivný. Po útoku vraha totiž v domě zemřela manželka, zatímco manžel všechno přežil. Což by nepůsobilo tak podezřele, kdyby nevyšlo najevo, že vrah bodal velice zvláštně. Rány totiž vedl tak, aby muže útok nezabil. Stala se žena obětí vražedného spiknutí vyšinutého manžela, nebo je za tím úplně něco jiného? Zjistit to je úkol právě pro Maureen Scofield a Annabeth Chase!

“Annabeth” je holka do nepohody!

Právě druhá jmenovaná se patrně lecčeho nezalekne ani v běžném životě a vrhá se do “dobrodružství”, na které by ji leckdo úplně netipoval. Milovnice umění, turistiky a psů se totiž pustila do včelaření!

Na Halloween vyrazila za sexy pohádkovou postavu!

Před pár dny nicméně šik blondýnka zvolila i méně překvapivou zábavu – a oslavila Halloween. Zvolila kostým Červené Karkulky, který byl jaksi slušivější než ochranný oblek.

A vlka ani příšer se rozhodně nebála!

Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.