Zločiny ze sousedství: Představitelka Maureen radí, jak na zdravý životní styl

Obzvlášť citlivé téma tentokrát čeká na Annabeth Chase a Maureen Scofield. Musí se totiž zabývat vraždou, kterou spáchalo dítě. Otázek se s případem navíc pojí víc než dost. Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Primě LOVE.

Prokurátoři řeší divoký případ: Chlapec, který zabíjel při hře

V centru pozornosti je mladičký vrah – chlapec, který na hřišti zabíjel baseballovou pálkou. Nyní se rozhoduje o jeho osudu a vyvstávají pochybnosti. Proč chlapec vraždil? A zabíjel opravdu z vlastní vůle, nebo ho k tomu někdo přinutil? Vyřešit to je úkol právě pro Annabeth a Maureen.

Krásná Kimberley vám poradí, jak být fit

Právě představitelka druhé jmenované, Kimberley Elise, má přitom vedle herectví ještě další zajímavý job. Devětačtyřicetiletá herečka totiž provozuje vlastní web o lifestylu a zdravém životním stylu s názvem Kimberlyelise.com

Kimberley tady propaguje třeba koše s organickými potravinami. A dává i tipy na konkrétní recepty. Co třeba smoothie k snídani?

Pokud se vám zdá, že na blogu Kimberley chybí maso… Tak vězte, že Kimberley je veganka a spolupracovnice PETA.

Vzhledem k tomu, že na svůj věk vypadá výborně, jí její životní styl zřejmě i dost svědčí.

Další díl seriálu Zločiny v sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.