Buďte zdravější a energičtější díky Chytrému jídelníčku!

Pravidelnou dávku informací o zdravém životním stylu vám Prima přináší na řadě svých webů. V týdnu od 16. do 22. března vám ve spolupráci s MasterCard a vybranými partnery přineseme obrovské množství slev, třeba na nákup kosmetiky, módy, domácích potřeb, nábytku nebo elektroniky. Mezi nimi i možnost sestavení ideálního Chytrého jídelníčku na míru!

Proč zdravý Chytrý jídelníček? Zdravé stravování je nejlepší cestou k zásadnímu zlepšení vašeho zdraví, nárůstu energie a k získání a udržení ideální váhy, která - ve spojení s adekvátní fyzickou aktivitou a omezením škodlivých návyků - snižuje rizika úmrtí spojená s cukrovkou, infarktem nebo dalšími srdečními chorobami.

Exkluzivní slevové kupóny na nákup produktů z více než 60 online i kamenných obchodů z celé České republiky naleznete zdarma na www.primanakupy.cz nebo ve speciálně připravené HbbTV aplikaci. Jste-li tradičním příznivcem tištěných médií, pak kupóny naleznete v pondělí 16. března v příloze deníku Blesk.

A pamatujte: zdraví máme všichni jenom jedno!

-PR článek-

Sdílejte článek
Štítky Česko Prima nákupy MasterCard TV Prima Blesk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.